Home / Aktualności / Weekend z krokodylem 2012 (video) www.tvwlodawa.pl
miss

Weekend z krokodylem 2012 (video) www.tvwlodawa.pl

We wtorek na kanale youtube GMINY WŁODAWA ukazał się krótki film ukazujący to co się działo nad jeziorem białym 21-ego lipca . Przypominamy , że odbył się wtedy XIII WEEKEND Z KROKODYLEM . Liczne koncert plenerowe, programy animacyjne dla dzieci i młodzieży, wybory miss krokodyla i mnóstwo innych akcji. Przeżyjmy to wszystko jeszcze raz oglądając video na www.tvwlodawa.pl

Weekend z Krokodylem 2012

 

Już od godz. 14:00 do późnych godzin nocnych wczasowicze i mieszkańcy Okuninki i okolic mieli możliwość posłuchać dobrej muzyki rozrywkowej w wydaniu takich zespołów jak: „Teksasy”, „Come together”, „Ex-Solaris”, a gwiazdą wieczoru była formacja „RH+”. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Wójt Gminy Włodawa. Oprócz koncertów, na plaży prowadzona była akcja „Sieciaki na wakacjach”. W ramach kampanii „Dziecko w Sieci” i europejskiego programu „Safer Internet” za sceną koncertową ustawioną na plaży głównej w Okunince miał miejsce piknik edukacyjny „Sieciaki na Wakacjach” dla dzieci i młodzieży poświęcony bezpiecznemu korzystaniu z Internetu. Program pikniku realizowany był w kilku namiotowych stanowiskach: Sieciokino, Mega Centrum Zabezpieczeń, Sieciakowa Strefa Rozrywki, SiecioMat losujący, Sieciakowa Scena – występy muzyczne zespołu „W Dobrym Świecie”. Pikniki „Sieciaki na Wakacjach” organizowany był przez Fundację Dzieci Niczyje we współpracy z Fundacją Orange. Publiczność mogła również uczestniczyć w plażowych tańcach ze Studiem Tańca „LETs Dance” z Włodawy. Podczas tegorocznej edycji Weekendu z krokodylem w Okunince nad Jeziorem Białym prowadzona była również akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku przeprowadzona przez Fundację DKMS Polska.

Wszyscy z utęsknieniem, zwłaszcza męska część publiczności oczekiwała na konkurs wyboru Miss Krokodyla 2012. Szacowna kapituła miała dokonać wyboru: Miss Krokodyla, V-ce Miss, wczasowicze zaś wybierali swoją Miss Publiczności. Panie prezentowały się w sukienkach letnich oraz w strojach kąpielowych. Podczas konkursu odpowiadały na pytania konferansjerów Piotra Żaka i Joanny Sarwy oraz grona jurorskiego. W tym roku odważnych pań było 6, a reprezentowały takie miejscowości jak: Kuzawka, Opatów, Kraśnik, Bełżec oraz Lwów na Ukrainie. MIss Krokodyla 2012 została osiemnastolatka Anna Stec z Opatowa, tytuł W-ce Miss powędrował do Darii Marzyckiej, Miss Publiczności została okrzyknięta Kamila Komadowska z Bełżca.

W drugim dniu w ramach programu krokodylowego święta w ośrodku Świtezianka w Okunince rozegrany został regionalny turniej „II Grand Prix Lubelszczyzny Par Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Włodawa”. W gościnnych progach Ośrodka wypoczynkowego Świtezianka 22 lipca b.r. już po raz 13 gościli brydżyści, którzy zjechali się, aby rozegrać Regionalny Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Włodawa. Turniej rozgrywany był w cyklu GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY oraz GRAND PRIX TZBS ZAMOŚC. Zaliczeniu KROKODYLA do rangi turnieju regionalnego zaowocowało wspaniałą frekwencją. Impreza zgromadziła rekordową ilość uczestników – 74 osoby, w tym 2 arcymistrzów, 9 mistrzów międzynarodowych, 15 mistrzów krajowych i cała plejada zawodników z Lubelszczyzny i ościennych regionów Polski.

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

14 odwiedzających teraz
1 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 20 o godz. 12:23 am UTC
Ten miesiąc: 21 o godz. 10-01-2023 07:12 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC