Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / We Włodawie powstaną nowe mieszkania socjalne

We Włodawie powstaną nowe mieszkania socjalne

We Włodawie powstaną kolejne dwa budynki wielorodzinne z lokalami socjalnymi. Zostaną wybudowane w istniejącym już osiedlu domów socjalnych przy ul. Pancerniaków.

Do tej pory miasto postawiło w tym miejscu cztery takie budynki. W każdym są po cztery mieszkania dla rodzin 4 lub 6-osobowych. Wszystkie są tak wykończone, że lokatorzy nie muszą ponosić dodatkowych kosztów, mogą się do nich od razu wprowadzać.

Nowe lokale, podobnie jak te, które już są użytkowane, będą wyposażone m.in. w oświetlenie, zlew i prysznic oraz ogrzewanie podłogowe. Ciepło będzie do nich dostarczane dzięki zastosowaniu specjalnych pomp, które pozwalają obniżyć koszty ogrzewania nawet o połowę.

Budową nowych mieszkań zajmie się firma z Włodawy, która była jednym z sześciu wykonawców, uczestniczących w przetargu. Realizacja inwestycji będzie kosztować prawie 720 tysięcy złotych.

Umowa na wykonanie robót już jest podpisana, a zakończenie prac jest planowane na połowę listopada przyszłego roku. 

Źródło: IAS

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

12 odwiedzających teraz
1 gości, 11 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 23 o godz. 02:39 pm UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 04-08-2021 06:16 pm UTC
Ten rok: 49 o godz. 01-29-2021 02:26 pm UTC