Home / We Włodawie powstaną nowe mieszkania socjalne

We Włodawie powstaną nowe mieszkania socjalne

We Włodawie powstaną kolejne dwa budynki wielorodzinne z lokalami socjalnymi. Zostaną wybudowane w istniejącym już osiedlu domów socjalnych przy ul. Pancerniaków.

Do tej pory miasto postawiło w tym miejscu cztery takie budynki. W każdym są po cztery mieszkania dla rodzin 4 lub 6-osobowych. Wszystkie są tak wykończone, że lokatorzy nie muszą ponosić dodatkowych kosztów, mogą się do nich od razu wprowadzać.

Nowe lokale, podobnie jak te, które już są użytkowane, będą wyposażone m.in. w oświetlenie, zlew i prysznic oraz ogrzewanie podłogowe. Ciepło będzie do nich dostarczane dzięki zastosowaniu specjalnych pomp, które pozwalają obniżyć koszty ogrzewania nawet o połowę.

Budową nowych mieszkań zajmie się firma z Włodawy, która była jednym z sześciu wykonawców, uczestniczących w przetargu. Realizacja inwestycji będzie kosztować prawie 720 tysięcy złotych.

Umowa na wykonanie robót już jest podpisana, a zakończenie prac jest planowane na połowę listopada przyszłego roku. 

Źródło: IAS

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

9 odwiedzających teraz
1 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 12 o godz. 06:10 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC