Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / W WEEKEND „NA PODWÓJNYM GAZIE”
policja 10

W WEEKEND „NA PODWÓJNYM GAZIE”

W miniony weekend policjanci włodawskiej patrolówki dwukrotnie udaremnili dalszą jazdę kierowcom, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pomimo wcześniej spożytego alkoholu. W piątkowy wieczór, 61-letni mieszkaniec gm. Hanna, podczas kontroli drogowej w m. Szuminka miał w organizmie ponad promil alkoholu. Kolejny kierowca „na podwójnym gazie” to 19-latek z Włodawy, który jechał hondą mimo prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz obydwaj kierowcy za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.

 

 

W piątek wspólny patrol włodawskiej Policji i Straży Granicznej zatrzymał do kontroli w m. Szuminka auto m-ki Volkswagen Passat. Jak wykazało badanie alkomatem, 61-letni mieszkaniec gm. Hanna, miał w organizmie ponad promil alkoholu. To jednak nie jedyny kierowca, który minionego weekendu zdecydował się wsiąść za kierownicę swojego auta pomimo wcześniej spożytego alkoholu. W sobotnią noc, na ul. Lubelskiej we Włodawie policjanci patrolówki zatrzymali do kontroli pojazd m-ki Honda Civic. Uwagę mundurowych przykuł uszkodzony tylny zderzak pojazdu. Jak się okazało, 19-latek z Włodawy miał w organizmie prawie 1,5 alkoholu, a na dodatek nie miał przy sobie prawo jazdy.

Teraz obydwaj kierujący odpowiedzą za swoje postępowanie przed Sądem. Kodeks Karny za kierowanie w stanie nietrzeźwości przewiduje karę nawet do 2 lat pozbawienia wolności, konsewkencje finansowe i utratę uprawnień do kierowania.

E.T.

About TV Włodawa

70 odwiedzających teraz
47 gości, 23 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 91 o godz. 04:45 pm UTC
Ten miesiąc: 177 o godz. 04-01-2018 05:39 pm UTC
Ten rok: 177 o godz. 04-01-2018 05:39 pm UTC