Home / Uważajmy na drogach

Uważajmy na drogach

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Okunince. 50-letni kierowca opla wymusił pierwszeństwo przejazdu 18-letniemu kierowcy chryslera. Zarówno kierowcy jak i pasażerki obydwu aut trafili do szpitala. Stan kierowcy opla jest ciężki. Życiu pozostałych uczestników wypadku nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Wczoraj 18-letni kierowca chryslera wraz z 54-letnią pasażerką jechali trasą Chełm – Włodawa. W miejscowości Okuninka zderzyli się z osobowym oplem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-letni kierowca opla wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod chryslera, doprowadzając tym samym do zderzenia pojazdów. Siła uderzenia była tak duża, że opel zatrzymała się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej, w polu po drugiej stronie drogi. Kierowca, który wymusił pierwszeństwo przejazdu trafił w stanie ciężkim do lubelskiego szpitala. 22-letnia pasażerka opla oraz podróżujący chryslerem to mieszkańcy Włodawy. Cała trójka trafiła do włodawskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.  18-latek był trzeźwy od kierowcy opla została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.
 
Policjanci wyjaśniają także okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj we Włodawie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-letnia mieszkanka miasta, kierując osobowym mercedesem, na jednym ze skrzyżowań nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 60-letniej rowerzystce. Doszło do potrącenia kobiety, która z urazem głowy trafiła do włodawskiego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierująca mercedesem była trzeźwa.
źródło: KPP WŁODAWA

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

10 odwiedzających teraz
3 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:59 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC