Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Ustaliły i zatrzymały sprawców
rower

Ustaliły i zatrzymały sprawców

Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Włodawy, którzy skradli 58-letniemu mieszkańcowi miasta rower górski. Cała trójka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Jednoślad powrócił do prawowitego właściciela, a sprawcy kradzieży trafili do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wczoraj 58-letni mieszkaniec Włodawy zawiadomił tuż przed godz. 16 o kradzieży roweru górskiego, który pozostawił niezabezpieczony przed blokiem. Przybyłe na miejsce dzielnicowe w wyniku podjętych czynności wytypowały osoby, które mogły dokonać tej kradzieży. Policjantki udały się do jednego z mieszkań na terenie miasta, w którym zastały trzech mężczyzn i skradziony rower. Zarówno właściciel mieszkania jak i jego dwaj kompani byli nietrzeźwi. Każdy z mężczyzn miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.


Policjantki pomimo oporu i agresji jednego z panów zatrzymały całą trójkę, która trafiła do pomieszczenia dla osób zatrzymanych do dyspozycji prokuratora. Sprawcami kradzieży okazali się mieszkańcy Włodawy w wieku 24-31 lat. Odzyskany jednoślad wrócił w ręce prawowitego właściciela.
Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KPP WŁODAWA

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

10 odwiedzających teraz
0 gości, 10 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 21 o godz. 02:17 am UTC
Ten miesiąc: 86 o godz. 09-15-2021 09:07 am UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC