Home / Na Sygnale / Uratowani z płonącego domu
pozar1

Uratowani z płonącego domu

pozar1Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło w m. Wola Uhruska. Wczoraj w godzinach rannych spłonął dom, a jego mieszkańcy z objawami zaczadzenia trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W miniony piątek tuż po godz. 5.00 dyżurny włodawskiej komendy został powiadomiony o pożarze budynku mieszkalnego w m. Wola Uhruska. O zgłoszeniu natychmiast zostali powiadomieni funkcjonariusze Straży Pożarnej. Mundurowi ustalili, że w budynku spało małżeństwo z dwoma synami w wieku 8 i 16 lat. Przed przybyciem jednostek ratowniczych większość samodzielnie opuściła pomieszczenia. Na pierwszym piętrze został młodszy z chłopców, drugi zaś wyskoczył przez okno. Pomocny w ewakuacji 8-latka okazał się jeden z sąsiadów, który zaalarmowany krzykami przybiegł na miejsce z drabiną. Przez okno wspólnie z ojcem dzieci wydostał zamkniętego w zadymionym pokoju chłopca. Pogotowie ratunkowe zabrało wszystkich mieszkańców z objawami zaczadzenia do szpitala w Chełmie. Starszy z chłopców doznał poparzenia rąk i urazu głowy. Życiu rodziny nie zagraża niebezpieczeństwo.
Policjanci ustalają okoliczności powstania pożaru. Powstałe straty oszacowano wstępnie na kwotę około 200 tys. zł.

źródło: KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

17 odwiedzających teraz
0 gości, 17 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 12:02 am UTC
Ten miesiąc: 39 o godz. 03-02-2024 11:52 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC