Home / Aktualności / UFO w Białej Podlaskiej (OGLĄDAJ)
ufo

UFO w Białej Podlaskiej (OGLĄDAJ)

Bardzo tajemnicze zjawisko  wystąpiło 9 lipca na terenie Białej Podlaskiej . Około godz. 22  po gorącym dniu małżonkowie Krystyna i Jarosław Aduckiewiczowie odpoczywali na balkonie. Wtedy pan  Jarosław dostrzegł tajemnicze dwa obiekty poruszające się po niebie.

 OGLĄDAJ RELACJĘ PULSMIASTA.TV

 

- Kryśka, no chodź szybko! – zawołał żonę. – Co się dzieje? – spytała i niezbyt szybko ruszyła w stronę balkonu. – Patrz! – wskazał ręką na jaśniejącą na niebie kulę. – O, matko! – wykrzyknęła patrząc na ognistą materię przemieszczającą się z coraz większą prędkością. – O, Boże, drugi! – wykrzyknęła ze zdziwienia i szybko ruszyła po aparat fotograficzny. Chwyciła też za lornetkę i podała mężowi.

Pan Jarosław potwierdza, że akcja toczyła się szybko. Szacuje, niesamowite zjawisko trwało może półtorej minuty. – Od strony północnej pojawiła się na niebie lecąca czerwona kula. Przyspieszała podążając w naszą stronę. Nagle ukazała się druga wyraźniejsza kula, która się żarzyła. Tak szybko się poruszała, że miałem problem z przesuwaniem lornetki. Widziałem jakby ognistą latarnię z aureolą wokół niej. Szybko jednak obie kule znikły rozpływając się w czymś podobnym do mgły – wspomina mężczyzna.

Jego żona pamięta, że kiedy przyniosła aparat fotograficzny, to już jedna z kul zaczęła się rozpływać na niebie. Wtedy gwałtownie zaczęła przyspieszać druga. Tak szybko nie latają żadne samoloty. – Widziałam jaskrawoczerwoną żarzącą się kulę. Kiedy i ona znikła, myśleliśmy, że pojawi się z drugiej strony bloku. Gdy pobiegliśmy do drugiego okna, już nie było śladu po niesamowitych obiektach – wspomina z emocją pani Krystyna. – Strasznie to przeżyłam. Ręce trzęsły mi się ze zdenerwowania. Coś niesamowitego widziałam – wyjawia.

Oboje małżonkowie pokazali w swojej pracy dowody na niesamowite zjawisko. Kategorycznie twierdzili, że nie mogły być to żadne lampiony, samoloty lub balony. Za bialską obwodnicą nie ma żadnego domu weselnego, w dodatku w poniedziałki nigdzie nie odbywają się takie imprezy.

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

9 odwiedzających teraz
0 gości, 9 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 12 o godz. 06:10 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC