Home / Na Sygnale / Tragiczny wypadek w Sawinie : 2 osoby zabite
wypadek sawin

Tragiczny wypadek w Sawinie : 2 osoby zabite

Dwie osoby poniosły śmierć w wyniku wypadku do którego doszło wczoraj w nocy w Sawinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Pozostałe cztery osoby podróżujący autem zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Ustalają też, która z osób kierowała pojazdem.
 
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 23.00 w miejscowości Sawin. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieustalony dotychczas kierujący samochodem marki BMW stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi uderzając w drzewo. Na skutek zdarzenia samochód rozpadł się na dwie części. W pojeździe jechało sześć osób.
W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 27- letni mieszkaniec powiatu włodawskiego. Pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitala. Tam pomimo udzielanej pomocy medycznej w wyniku doznanych obrażeń zmarł jeden z mężczyzn, którego tożsamość nie została jeszcze ustalona. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości dwóch mężczyzn jadących samochodem, byli nietrzeźwi. Od pozostałych uczestników została zabezpieczona krew do badań. Prowadzone w tej sprawie czynności pozwolą na ustalenie osoby kierującej samochodem oraz innych okoliczności tego zdarzenia.
 
E.C. KWP

About TV Włodawa

17 odwiedzających teraz
2 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 03:37 am UTC
Ten miesiąc: 44 o godz. 11-11-2023 01:08 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC