Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Tnij koszty działalności skorzystaj z dofinansowań do wynagrodzeń
tnij wynagrodzenia

Tnij koszty działalności skorzystaj z dofinansowań do wynagrodzeń

Od kilku lat pomagamy przedsiębiorcom w pozyskiwaniu dofinansowań do wynagrodzeń ich pracowników niepełnosprawnych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Nasze usługi kierujemy do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i zatrudniających do 25 pracowników w przeliczeniu na pełny etat. 

Nasze usługi świadczymy wyłącznie zdalnie, tzn. przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej (poczta elektroniczna, telefon).  http://partnerfirm.pl

Prowadząc naszą działalność już od pewnego czasu z przykrością zwracamy uwagę na duży problem w podejściu pracodawców do tematu zatrudniania osób niepełnosprawnych. Bardzo niewielu pracodawców decyduje się na zatrudnienie osoby niepełnosprawnej w strukturach swoich firm.

Księgowi i biura rachunkowe nie informują pracodawców o możliwości pozyskania comiesięcznego i bezzwrotnego dofinansowania do wynagrodzeń pracownika niepełnosprawnego ze środków publicznych (gwarantowane ustawą). Czasem spotykamy przypadki odradzania zatrudniania osób niepełnosprawnych, argumentując takie stanowisko nadmierną biurokracją w komunikacji z PFRON, znacznymi przywilejami pracowniczymi osób niepełnosprawnych oraz szczególnymi wymaganiami BHP.

Argumenty te, tak bardzo krzywdzące dla osób niepełnosprawnych szukających pracy są niezwykle łatwe do podważenia. Tymczasem poprzez takie powszechne negatywne podejście osoby niepełnosprawne są wykluczane społecznie i traktowane jako kandydaci do pracy drugiej kategorii.

Staramy się przełamywać ten stereotyp. Propagujemy niepełnosprawność nie jako balast, lecz jako atut w procesie poszukiwania pracy i zatrudnienia.

Za zatrudnieniem osoby niepełnosprawnej idzie poważne wsparcie materialne, na które każdy pragmatyczny przedsiębiorca powinien zwrócić uwag

Kierownik ds. Marketingu
Aniela Linkowska
tel. kom. 537 990 017

źródło: xandia.pl www.PartnerFirm.pl.

About TV Włodawa

10 odwiedzających teraz
1 gości, 9 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 23 o godz. 12:42 am UTC
Ten miesiąc: 40 o godz. 01-10-2021 09:17 am UTC
Ten rok: 40 o godz. 01-10-2021 09:17 am UTC