Home / Aktualności / The Battle of Hanna (Wojna trwa)
wybuch-grzyb-bomby-klaun

The Battle of Hanna (Wojna trwa)

Według nauczycieli z Hanny piłkarze drużyny „Bug” Hanna ponoszą część winy za… likwidację tamtejszego Zespołu Szkół! Pedagodzy twierdzą, że na klub idzie zbyt dużo gminnej kasy. Zawodnicy nie pozostają dłużni i oskarżają nauczycieli o to, że ci nie potrafią zadbać o własną szkołę. Obie strony swoje racje przedstawiają na plakatach rozwieszanych po całej gminie. 

Kilka tygodni temu na tablicach informacyjnych we wszystkich miejscowościach w gminie Hanna zawisły ulotki zatytułowane „Odpowiadamy…”. Był to swego rodzaju list otwarty podpisany przez nauczycieli Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Hannie.

W piśmie tym pedagodzy wyszczególniają, co – ich zdaniem – przyczyniło się do planowanego przekazania ZS w Hannie stowarzyszeniu. Zaskakujący jest fakt, że według nich winni takiego stanu rzeczy, oprócz wójt Kowalik i Rady Gminy, są też piłkarze drużyny „Bug” Hanna. Według nauczycieli na zespół, „(…)któremu nieznany jest jeszcze smak zwycięstwa, ale bardzo dobrze znana droga do Warszawy”, idzie stanowczo zbyt dużo kasy.

To stwierdzenie rozsierdziło nie tylko młodych zawodników, ale cały zarząd klubu i wielu mieszkańców. W odpowiedzi na zarzuty pedagogów zredagowali własny list otwarty, zatytułowany „Odezwa…”, w którym nie pozostawiają na nich suchej nitki. W piśmie sugerują m.in, aby „(…)nauczyciele z Hanny wybrali się na wycieczkę do porządnego gimnazjum i zobaczyli na własne oczy, jak powinna wyglądać praca prawdziwego nauczyciela”.

Źródło: NOWY TYDZIEŃ

Fot: zdjecia.biz.pl

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

6 odwiedzających teraz
2 gości, 4 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 14 o godz. 12:03 am UTC
Ten miesiąc: 30 o godz. 05-20-2024 11:39 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC