Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / Szykowali ustawkę?
kibice

Szykowali ustawkę?

Co robiła grupa kiboli Motoru Lublin z piątku na sobotę (25/26 sierpnia) pod Izbicą? Rzekomo czekała na autokary wiozące fanów Legii Warszawa, którzy pojechali do Mołdawii, na mecz swojej drużyny w ramach eliminacji do Ligi Europy z Sheriffem Tiraspol.

Jak opowiada jeden z mieszkańców gminy Izbica, w nocy z piątku na sobotę (25/26 sierpnia) między Wólką Orłowską a Izbicą widział sporą grupę młodych ludzi odzianych w barwy Motoru Lublin. – Zastanawiałem się, co robią o tej porze pod Izbicą – opowiada. – Od razu na myśl przyszło mi, że może chcą skonfrontować się z innymi kibolami. Wszak ostatnio doszło do kilku awantur między kibicami właśnie na drogach. Dopiero potem dowiedziałem się, że przez Izbicę przejeżdżały autokary z kibicami Legii Warszawa, którzy pojechali do Mołdawii na mecz swojego zespołu w ramach eliminacji do Ligi Europy. Pod Izbicą podobno miało dość do „ustawki”.

Ostatecznie do żadnych awantur nie doszło. Jak powiedział nam podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, policjanci wylegitymowali kilka osób w dwóch pojazdach, a jeden z kierowców został ukarany mandatem.

źródło: Nowy Tydzień (kik)

foto:tvwlodawa

 

About TV Włodawa

17 odwiedzających teraz
2 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 28 o godz. 01:05 am UTC
Ten miesiąc: 162 o godz. 09-07-2017 04:36 pm UTC
Ten rok: 236 o godz. 05-11-2017 04:36 pm UTC