Home / Szkolenie w PPN

Szkolenie w PPN

Poleski Park Narodowy organizuje warsztaty z zakresu udostępniania PPN dla edukacji przyrodniczej, które odbędą się 29 marca, w czwartek, w Ośrodku Dydaktyczno-Administracyjnym PPN w Urszulinie. W trakcie szkolenia zostaną zaprezentowane m.in. aktualne informacje dotyczące zasad udostępniania Parku dla turystyki i edukacji, najnowsza oferta edukacyjna Parku oraz nowa infrastruktura terenowa.

Szkolenie jest podstawą do wydania zezwolenia na prowadzenie zajęć dydaktycznych na ścieżkach przyrodniczych i szlakach turystycznych Poleskiego Parku Narodowego. Po szkoleniu przewodnicy odbiorą zezwolenie na prowadzenie zajęć dydaktycznych na ścieżkach przyrodniczych i szlakach turystycznych PPN. Zezwolenie jest podstawą do zawarcia umów pomiędzy PPN, a przewodnikiem w celu komercyjnego oprowadzania grup turystycznych. Działalność komercyjna może być prowadzona jedynie przez osoby posiadające ważne państwowe uprawnienia przewodnika terenowego.
W szkoleniu mogą brać udział przewodnicy, nauczyciele oraz inne osoby zainteresowane prowadzeniem zajęć dydaktycznych w terenie. Jednak licencje na Park przysługują wyłącznie osobom z uprawnieniami państwowymi na przewodnika terenowego po Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim lub województwie lubelskim. Warsztaty są bezpłatne natomiast koszt wydania licencji przewodnickiej wynosi 40 zł. Z opłaty zwolnieni są pracownicy PPN.

 

źródło: NOWY TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

9 odwiedzających teraz
2 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 10:26 am UTC
Ten miesiąc: 93 o godz. 07-11-2024 04:48 am UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC