Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Szczęśliwy finał poszukiwań
bug1

Szczęśliwy finał poszukiwań

Policjanci poszukiwali wczoraj mieszkańca gm. Włodawa, który nie powrócił do domu. 79-latek po niespełna dwóch godzinach od zgłoszenia został odnaleziony w rowie w pobliżu granicznej rzeki Bug. Wyziębionemu mężczyźnie została udzielona fachowa pomoc lekarska. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj tuż przed godz. 19 dyżurny włodawskiej komendy został telefonicznie powiadomiony przez 27-letnią mieszkankę gm. Włodawa, że jej 79-letni dziadek wyszedł z domu o godz. 15 i do chwili obecnej nie powrócił. Na miejsce natychmiast skierowano włodawskich policjantów, którzy ustalili, że rodzina przez kilka godzin na własną rękę próbowała odszukać mężczyznę, który cierpi na zaniki pamięci.
W poszukiwaniach wzięli udział funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej z Włodawy i z Woli Uhruskiej, Państwowej Straży Pożarnej z Włodawy oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Orchówka i z Sobiboru. Również mieszkańcy pomagali przeszukiwać trudny teren przy użyciu samochodów terenowy i ciągników.
79-latek został odnaleziony w rowie, nieopodal granicznej rzeki Bug. Zaginionego zauważył jeden z mieszkańców Sobiboru. Przemokniętego mężczyznę przewieziono do rodzinnego domu, gdzie z uwagi na wyziębienie organizmu wezwano fachową pomoc lekarską. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

D.E.

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

14 odwiedzających teraz
1 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 40 o godz. 06:09 pm UTC
Ten miesiąc: 40 o godz. 06-28-2022 06:09 pm UTC
Ten rok: 112 o godz. 02-01-2022 06:07 am UTC