Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Szarża pijanego 15-latka
policja-radiowoz-net1

Szarża pijanego 15-latka

Ponad promil alkoholu w organizmie miał 15-letni chłopak, który siedział za kierownicą golfa. Samochód wpadł do rowu. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, pijany młodzieniec próbował uciekać. Na tylnej kanapie mundurowi znaleźli pijanego w sztok właściciela auta.

 

W nocy z wtorku na środę policjanci z posterunku w Urszulinie patrolowali miejscowość Kozubata. Około godziny 1 w przydrożnym rowie zauważyli volkswagena. – Policjanci ruszyli w stronę samochodu. Nagle od strony kierowcy wyskoczył młodzieniec i rzucił się do ucieczki. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazał się nim 15-letni mieszkaniec gminy Cyców. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie – mówi sierż. Daniel Eustrat, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Na tylnej kanapie volkswagena stróże prawa odnaleźli właściciela pojazdu – 25-letniego mieszkańca gminy Cyców. – Mężczyzna był w stanie upojenia  alkoholowego. Miał ponad trzy promile alkoholu. W rozmowie z policjantami 25-latek z trudem oświadczył, że zgodził się, by młodszy kolega prowadził jego auto – wyjaśnia Eustrat.

Samochód został przekazany współwłaścicielowi, a nietrzeźwego 15-latka policjanci przekazali pod opiekę rodzicom. Jego wybrykiem niebawem zajmie się sąd dla nieletnich.

Źródło: Nowy Tydzień

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

16 odwiedzających teraz
3 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 01:04 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 05-13-2022 12:41 pm UTC
Ten rok: 112 o godz. 02-01-2022 06:07 am UTC