Home / Sport / SUKCES ZAWODNIKÓW EKO RÓŻANKA PANKRATION TEAM I FABRYKA SPORTU CHEŁM
Puchar Europy

SUKCES ZAWODNIKÓW EKO RÓŻANKA PANKRATION TEAM I FABRYKA SPORTU CHEŁM

  Niesamowita sportowa atmosfera, organizacja na najwyższym poziomie, ponad 100 zawodników  z zagranicy (m.in. Czechy, Słowacja, Belgia, Grecja, Azerbejdżan, Mołdawia) ponad 300   z Polski. Spektakularne walki na macie i w oktagonie.

Największe wydarzenie sztuk walki w Polsce. Tak przedstawia się Mazovia Cup International, która jak co roku przyciąga wielu miłośników sportów. Wszystko pod hasłem kampanii „Łączy Nas Sport Nie Narkotyki”. Tym razem zawody miały rangę Pucharu Europy trzech międzynarodowych federacji UFR, WKA i WKSF.

Walki odbywały się w Octagonie (klatce), a zawodnicy z Eko Rożanka Pankration Team oraz Fabryka Sportu Chełm prowadzeni przez trenera Marcina Poźniaka zdobyli wiele cennych medali
w  formule MMA    i Kick Boxingu.

Zawodnik Eko Różanki Kamil Choma zdobył złoty medal w formule MMA w kat 65kg. Po trzech zwycięskich walkach Marcin Bartosik zdobył złoty medal w kategorii 75kg, tyle samo zwycięskich walk MMA na swoim kącie zapisał Poźniak zdobywając złoty medal w kategorii 85kg.

Reprezentujący Fabrykę Sporty Chełm Bartek Czerniarz zdobył srebrny medal w formule MMA
w kategorii 65kg. Marcin Jaskot zdobywając złoty medal okazał się najlepszym zawodnikiem kategorii 70kg. Kategorię 80kg wygrał Damian Kazubiński a Witali Dżus zdobył srebrny medal. W kategorii 85kg Mateusz Burdan doszedł do finału i wywalczył srebrny medal. W formule Kick Boxingu bezkonkurencyjny okazał się Przemysław Gilewicz zdobywając złoto w kategorii 85kg. Warto dodać, iż w Kick Boxingu poza MMA z powodzeniem wystartował Burdal zdobywając srebrny bedal oraz Czerniarz, który wywalczył brąz.

Szczególne podziękowanie dla sponsorów Firmie Eko Różanka oraz BELTOR

źró∂ło: MP

About TV Włodawa

14 odwiedzających teraz
1 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 03:37 am UTC
Ten miesiąc: 44 o godz. 11-11-2023 01:08 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC