Home / Aktualności / MOSIR juz w październiku gotowy!
basen

MOSIR juz w październiku gotowy!

Za niespełna trzy tygodnie nowo wybudowana kryta pływalnia i rozbudowana hala sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włodawie mają zostać wyposażone w meble i sprzęt. Przetarg na zakup i dostawę wszystkich elementów oraz montaż niezbędnych urządzeń już został rozstrzygnięty.

Firmy, które przedstawiły najkorzystniejsze propozycje mają do 5 października dostarczyć do MOSiR-u m.in. w drabinki, materace, ławki i inne przyrządy gimnastyczne, a także sprzęt do aerobiku w wodzie, deski pływackie oraz sprzęt do nurkowania. Mają również zapewnić wyposażenie boisk do gry w koszykówkę, siatkówkę i unihokeja. Dostawny mają także umeblować pomieszczenia biurowe oraz zapewnić środki sanitarne i BHP. Wszystko będzie kosztować ponad 156 tysięcy złotych.

Jedyna w powiecie pływalnia we Włodawie ma 6-torowy basen i brodzik dla dzieci i nowe zaplecze sanitarno-techniczne. W obiekcie jest także segment z siłownią oraz hala sportowa i zapaśnicza.
Prace były częścią projektu pod nazwą „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury szkolnej i sportowej we Włodawie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013. Wartość wszystkich robót, włącznie z modernizacją placówek oświatowych, to ponad 17,5 miliona złotych.

Odbiór końcowy prac przy budowie krytej pływalni i rozbudowie hali sportowej MOSiR-u odbył się pod koniec czerwca. Teraz trwa zagospodarowywanie terenu wokół obiektów, za co zapłaci wyłącznie miasto.

Formalne zakończenie całego projektu jest planowane na październik.

źródło: IAS

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

5 odwiedzających teraz
0 gości, 5 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 9 o godz. 01:08 am UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 05-01-2024 01:42 am UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC