Home / Na Sygnale / Sprawni i bezpieczni
68-69042_m

Sprawni i bezpieczni

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka włodawscy policjanci spotkali się z maluchami z terenu miasta. Podczas zorganizowanej przez Przedszkole Miejskie Nr 2 we Włodawie ,,Spartakiady” przedstawiciele pięciu włodawskich przedszkoli rywalizowali ze sobą w konkurencjach sprawnościowych oraz w konkursie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zwycięzcy z rąk Burmistrza Miasta otrzymali puchar, natomiast wszyscy uczestnicy medale oraz elementy odblaskowe.

Wczoraj w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka włodawscy policjanci spotkali się z maluchami z terenu miasta. Podczas zorganizowanej przez Przedszkole Miejskie Nr 2 we Włodawie ,,Spartakiady” przedstawiciele pięciu włodawskich przedszkoli rywalizowali ze sobą w konkurencjach sprawnościowych oraz w konkursie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Po pokonaniu pięciu torów sprawnościowych przez dziesięciu  reprezentantów poszczególnych przedszkoli oraz odpowiedzeniu na zadane przez policjanta pytania z zakresu bezpieczeństwa drużyny uplasowały się na poszczególnych miejscach:

      I – Oddział Przedszkolny ze Szkoły Podstawowej Nr 2; II – Przedszkole Integracyjne; III –Niepubliczne Przedszkole ,,Mała Akademia”; IV – Przedszkole Miejskie Nr 2 i gospodarze zawodów.

      Zwycięzcy z rąk Burmistrza Miasta otrzymali puchar, natomiast wszyscy uczestnicy medale oraz elementy odblaskowe.  Wszystkim maluchom serdecznie gratulujemy.

źródło: KWP

About TV Włodawa

12 odwiedzających teraz
4 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 10:26 am UTC
Ten miesiąc: 93 o godz. 07-11-2024 04:48 am UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC