Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Spotkanie policjantów z licealistami

Spotkanie policjantów z licealistami

Włodawscy policjanci spotkali się z młodzieżą z I LO we Włodawie. Celem wizyty funkcjonariuszy było przybliżenie uczniom zasad bezpieczeństwa oraz skutków zachowań niebezpiecznych w ruchu drogowym. W spotkaniu wzięło udział blisko 300 osób.

 

Wczoraj policjanci z włodawskiej komendy spotkali się z młodzieżą z I LO we Włodawie. Celem wizyty funkcjonariuszy było przybliżenie uczniom szkoły zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W dwugodzinnym spotkaniu, które podzielone było na dwie tury, udział wzięło blisko 300 osób. Młodym ludziom stróże prawa przedstawili materiał filmowy obrazujący jakie zachowania kierowców mogą doprowadzić do wypadku drogowego i jakie mogą być jego skutki. Panująca cisza podczas spotkania, uwaga z jaką młodzież przyswajała przekazywaną wiedzę oraz zadawanie przez nią trafnych pytań mogą świadczyć o dużym zainteresowaniu licealistów tematyką bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W najbliższym czasie planowane są kolejne spotkania z uczniami szkół średnich powiatu włodawskiego.

 

źródło: KPP WŁODAWA

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

18 odwiedzających teraz
1 gości, 17 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 28 o godz. 02:50 pm UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 10-04-2021 05:20 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC