Home / Aktualności / Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie 28 Listopad Zapraszamy
andropauza2

Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie 28 Listopad Zapraszamy

ANDROPAUZA 2 czyli męska rzecz być z kobietą” to propozycja Włodawskiego Domu Kultury na jesienną chandrę. Z pewnością nie ma nic lepszego na długie jesienne wieczory niż znakomita komedia, zwłaszcza w gwiazdorskiej obsadzie, a ponieważ „Zwariowany komisariat” to prawdziwa terapia śmiechem, z pewnością poprawi nastrój każdemu, kto się na nią wybierze.

„Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych ze sztuki Jana Jakuba Należytego „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” będącej pierwszą częścią przygód sympatycznych kuracjuszy i zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!

 andropauza2

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku.

Na scenie występują (wymiennie): Maciej Damięcki, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Dariusz Gnatowski, Piotr Skarga, Andrzej Beya-Zaborski, Michał Pietrzak, Piotr Dąbrowski, Matylda Damięcka, Alicja Dąbrowska, Agata Załęcka.

Spektakl odbędzie we Włodawskim Domu Kultury 28 listopada 2013 r. o godz. 19:00. Bilety w cenie 60 zł. do nabycia w WDK przy Al. Piłsudskiego 10.

Tego nie można przegapić!

About TV Włodawa

9 odwiedzających teraz
1 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:59 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC