Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Specjalna oferta Przewozów Regionalnych dla seniorów!
regio-senior-grafika-1

Specjalna oferta Przewozów Regionalnych dla seniorów!

Wycieczka do dawno nie odwiedzanego miejsca? Niezapowiedziana wizyta u rodziny w sąsiednim mieście? A może wyjazd z wnuczkami? Dzięki nowej ofercie Przewozów Regionalnych seniorzy 

w Polsce będą mogli zrealizować długo odkładane plany, nie nadwyrężając przy tym domowego budżetu. Dzięki ofercie REGIO Senior wszystkie osoby, które ukończyły 60. rok życia, już od 16 października będą płacili mniej za bilety!

W ramach nowej promocji wszyscy pasażerowie Przewozów Regionalnych, którzy ukończyli 60 lat, mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Dzięki ofercie REGIO Senior bilety jednorazowe będą tańsze o 25%, natomiast na bilety okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) będzie obowiązywać 10-prcentowa zniżka. Żeby móc kupić tańszy bilet, wystarczy mieć dokument tożsamości. W zależności od częstotliwości podróżowania miesięcznie w kieszeni seniora może zostać od kilkudziesięciu do ponad 100 zł!

Bliskość. To słowo bardzo dobrze oddaje misję Przewozów Regionalnych. Zawsze staramy się być blisko pasażerów. Towarzyszymy im podczas codziennych podróży, jesteśmy częścią ich życia. Dlatego postanowiliśmy stworzyć specjalną ofertę dla osób starszych, dzięki której łatwiej będzie im podjąć decyzję o odwiedzeniu rodziny czy spędzeniu wolnego czasu w ciekawych miejscach w całym kraju. Podczas podróży pociągami Przewozów Regionalnych seniorzy mogą liczyć na stałą pomoc naszych pracowników. Zarówno podczas samego przejazdu, jak i na etapie planowania podróży – powiedział Mikołaj Turowski, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych.

Szczegóły dotyczące oferty znajdują się na stronie internetowej: www.przewozyregionalne.pl. Bilety
w ofercie REGIO Senior będzie można kupić na stronach: biletyregionalne.pl i koleo.pl, za pośrednictwem aplikacji SkyCash, a także w kasach biletowych, biletomatach oraz u obsługi pociągu.

About TV Włodawa

21 odwiedzających teraz
2 gości, 19 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 39 o godz. 02:28 am UTC
Ten miesiąc: 157 o godz. 01-11-2019 10:05 am UTC
Ten rok: 157 o godz. 01-11-2019 10:05 am UTC