Home / Na Sygnale / Sobota na drogach Lubelszczyzny
policja-radiowoz-net1

Sobota na drogach Lubelszczyzny

Dwie osoby zginęły wczoraj w wypadkach na drogach Lubelszczyzny. W gm. Sawin 22-letnia kobieta straciła panowanie nad swoim autem. Samochód uderzył w drzewo i dachował. W miejscowości Pniówek zginął 56-letni mężczyzna, który potrącony został przez 25-letniego kierowcę. Policjanci ustalają okoliczności obu tych zdarzeń i apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Do dwóch tragicznych w skutkach wypadków doszło wczoraj na drogach Lubelszczyzny. Na terenie gm. Sawin kierująca samochodem m-ki Ford młoda kobieta z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Później jej auto dachowało. 22 latka w stanie ciężkim przetransportowana została śmigłowcem do Lublina. Niestety wieczorem kobieta zmarła w szpitalu.
Również wczoraj przed południem doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Pniówek w powiecie zamojskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem m-ki BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwny pas i uderzył w idącego mężczyznę. Pieszy, 56-letni mieszkaniec gm. Adamów, zmarł na miejscu zdarzenia. 25-letni kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci ustalają okoliczności obu tych zdarzeni apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

źródło: KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

16 odwiedzających teraz
1 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 05:28 am UTC
Ten miesiąc: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC