Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Skłusował dzika
dzik

Skłusował dzika

dzikPolicjanci zatrzymali 58-letniego mieszkańca gm. Wyryki, który bezprawnie pozyskał zwierzynę łowną w postaci dzika. W lesie przy mężczyźnie mundurowi ujawnili elementy tuszy zwierzęcej. Za kłusownictwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W sobotę przed świętami myśliwy jednego z kół łowieckich zawiadomił, że w lesie w m. Kaplonosy skłusowano dzika. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ujawnili skórę dzika, łeb kończyny oraz wnętrzności. W wyniku podjętych działań, w niedalekiej odległości od martwej zwierzyny, policjanci zatrzymali 58-letniego mieszkańca gm. Wyryki, który posiadał przy sobie nóż oraz torbę z zawartością kości oraz żeber skłusowanego zwierzęcia o łącznej wadze blisko 11 kg..
W wyniku przeszukania mieszkania mężczyzny w lodówce mundurowi ujawnili zapakowane w torbę foliową podroby zwierzęce o łącznej wadze blisko 3 kg. Nóż oraz ujawnione mięso zostały zabezpieczone, a mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora. Powstałe straty to kwota około 300 zł na szkodę Skarbu Państwa reprezentowanego przez Nadleśnictwo Włodawa. Za kłusownictwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

20 odwiedzających teraz
1 gości, 19 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 36 o godz. 02:00 am UTC
Ten miesiąc: 110 o godz. 12-05-2018 11:03 am UTC
Ten rok: 276 o godz. 07-06-2018 03:36 pm UTC