Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Sklepowa złodziejka portfela

Sklepowa złodziejka portfela

Krótko po kradzieży włodawscy kryminalni ustalili sprawczynię kradzieży portfela w sklepie we Włodawie. Kobieta dobrowolnie poddała się karze i oddała skradzione pieniądze w kwocie przeszło 1700 zł. W piątek skradzione przedmioty wróciły do roztargnionej właścicielki. Za kradzież zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W minioną środę dyżurny włodawskiej komendy został powiadomiony przez 33 – letnią mieszkankę gm. Włodawa o tym, że gdy w sklepie pakowała zakupiony towar zostawiła na półce portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie przeszło 1700 zł. Gdy roztargniona mieszkanka gm. Włodawa zorientowała się, że utraciła portfel – okazało się, że już nie ma go na terenie sklepu. Kobieta zgłosiła kradzież obsłudze a zaraz potem na Policję. Tego samego dnia portfel z dokumentami i drobnymi pieniędzmi został znaleziony w innym włodawskim markecie – o jego znalezieniu policję powiadomiła obsługa sklepu. Policjanci niezwłocznie przejrzeli monitoring by ustalić w jaki sposób portfel tam się znalazł. Na podstawie zapisu kamer policjanci wytypowali kobietę, która tego dnia robiła zakupy w obu miejscach i mogła mieć związek z kradzieżą.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że sprawczynią kradzieży jest 66 – letnia mieszkanka Włodawy. Gdy policjanci pojechali do niej – ta dobrowolnie wydała skradzione pieniądze i oświadczyła, że chciała je zwrócić ale nie widziała komu.

Całość mienia została odzyskana i w piątek wróciła do właścicielki. 66-latka usłyszała zarzut kradzieży i dobrowolnie poddała się karze grzywny w wysokości 1000 zł, karze  3 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata, zobowiązała się również do pokrycia kosztów postępowania.

źródło: B.Sz.

About TV Włodawa

19 odwiedzających teraz
3 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 50 o godz. 01:42 pm UTC
Ten miesiąc: 241 o godz. 12-12-2018 01:41 pm UTC
Ten rok: 276 o godz. 07-06-2018 03:36 pm UTC