Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Siłownia pod chmurka zaprasza
s1

Siłownia pod chmurka zaprasza

Biegacz, twister, wioślarz – to tylko niektóre urządzenia z których od piątku mogą korzystać mieszkańcy Włodawy. Siłownia zewnętrzna znajduje się w sąsiedztwie placu zabaw i orlika przy Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie. 

- Lokalizacja siłowni zewnętrznej nie jest przypadkowa. Wielu mieszkańców Włodawy spędza czas z dziećmi w tym miejscu. Teraz kiedy dzieci będą bawiły się na placu zabaw, dorośli będą mogli poćwiczyć i zadbać o swoją kondycję. Również osoby korzystające z orlika będą mogły urozmaicić swój trening. – wyjaśnia Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński. 

Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu z roku na rok cieszy się coraz większa popularnością. Zwracali na to uwagę również mieszkańcy Włodawy, którzy postulowali stworzenie takiego miejsca. Liczba siłowni zewnętrznych, które powstają w różnych miastach w całym kraju systematycznie rośnie. Ta włodawska składa się z dziesięciu urządzeń dzięki którym można wykonywać różne ćwiczenia poprawiające kondycję. Ich zakup został sfinansowany ze środków  Miejskiej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Włodawie.

s1 s2 s3

Poćwiczyć pod chmurką można również na terenie włodawskiego MOSiR-u. Na amatorów zdrowego stylu życia czekają trzy urządzenia przekazane miastu przez Starostwo Powiatowe we Włodawie w ramach programu „Serce i rozum – program profilaktyczny i promocji zdrowia w zakresie chorób układu krążenia w powiecie włodawskim”. 

Obie siłownie są ogólnodostępne dla mieszkańców, również poza godzinami pracy instytucji na których terenie się znajdują. 

źródło: KPopko

About TV Włodawa

13 odwiedzających teraz
1 gości, 12 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 19 o godz. 01:15 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 08-03-2020 11:47 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC