Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / SIERŻ.SZTAB. SEBASTIAN CZAUS PONOWNIE NAJLEPSZYM TECHNIKIEM KRYMINALISTYKI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
DSC_0269

SIERŻ.SZTAB. SEBASTIAN CZAUS PONOWNIE NAJLEPSZYM TECHNIKIEM KRYMINALISTYKI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

Sierż.sztab. Sebastian Czaus z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie ponownie został najlepszym technikiem kryminalistyki województwa lubelskiego. W środę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie odbyło się podsumowanie konkursu. Celem konkursu było promowanie wiedzy i umiejętności praktycznych policjantów służby kryminalnej oraz motywowanie ich do doskonalenia kwalifikacji zawodowych.

      Eliminacje wojewódzkie odbywały się na terenie obiektów szkoleniowych KWP w Lublinie. Pierwszego dnia policjanci musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami związanymi pracą na miejscu zdarzenia – prowadzenie oględzin. Drugiego dnia drużyny przystąpiły do sprawdzianu wiedzy zawodowej. Sprawdzian przeprowadzony był odrębnie dla policjantów dochodzeniowo-śledczych, operacyjno-rozpoznawczych techników kryminalistycznych oraz policjantów sprawujących nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą. Kolejną konkurencją był sprawdzian wiedzy praktycznej przeprowadzany w formie kazusu. Funkcjonariusze musieli też wykazać się umiejętnościami strzeleckimi.

         Sierż.sztab. Sebastian Czaus zwyciężył w kategorii indywidualnej „Najlepszy technik kryminalistyki województwa lubelskiego roku 2016”. Służy w Komendzie Powiatowej Policji we Włodawie od 10 lat.

KWP/B.Sz.

About TV Włodawa

28 odwiedzających teraz
3 gości, 25 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 32 o godz. 09:40 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 08-03-2020 11:47 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC