Home / Kultura / Sztuka / Serial Polsatu w Białej Podlaskiej
redd

Serial Polsatu w Białej Podlaskiej

reddW ostatnim tygodniu maja odbędą się w Białej Podlaskiej zdjęcia do odcinka pilotażowego nowego serialu obyczajowego produkowanego dla stacji Polsat.  Znani aktorzy pojawią się w Białej Podlaskiej. Telewizja Polsat pod koniec maja nakręci pilotażowy odcinek nowego serialu tej stacji. 


 Przedstawiciele spółki Aktiv Media, która zajmuje się realizacją przedsięwzięcia spotkali się z prezydentem miasta Andrzejem Czapskim, informując o planach powstania takiej produkcji w naszym mieście – informujeRenata Szwed, dyrektor gabinetu prezydenta. Otrzymali zapewnienie od władz miasta, że wszystkie służby miejskie udzielą pomocy przy realizacji produkcji.

Jeśli pierwszy odcinek przypadnie do gustu stacji, jest szansa na pokazanie miasta całej Polsce. Jest to okazja do promocji Białej Podlaskiej, a także szansa dla mieszkańców do obserwacji swoich ulubionych aktorów na planie filmowym. W rolach głównych wystąpią:Krystian Wieczorek, Karolina Gorczyca, Magdalena Lamparska, Eryk Lubos, Paweł Królikowski i inni.

Co zadecydowało o tym, że produkcja ma powstać w naszym mieście? – O wyborze Białej Podlaskiej zadecydowały  niepowtarzalny klimat miasta  i idealne dla realizatorów produkcji położenie. Znaleźliśmy tu piękne miejsca i obiekty, których potrzebujemy do realizacji pilota, a zaangażowanie i współpraca ze strony  prezydenta miasta i osób odpowiedzialnych za promocję Białej Podlaskiej jest dla nas dużym wsparciem – powiedziała Violetta Furmaniuk-Zaorska, reprezentująca firmę producencką.

Aktiv Media działa na rynku produkcji filmowej od ponad 20 lat. W ostatnich latach brała udział w powstawaniu popularnego serialu Tylko Miłość (Polsat), serialu kryminalnego Nowa (TVP 2) i telenoweli dokumentalnej Sekcja 998 (TVP 2).

biala24

About TV Włodawa

19 odwiedzających teraz
1 gości, 18 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 20 o godz. 12:25 am UTC
Ten miesiąc: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC