Home / Seks z 14-latką prawem zakazany!

Seks z 14-latką prawem zakazany!

Przyjechali na obóz nad Jezioro Białe w Okunince. On spod Rzeszowa ona z jednej z miejscowości w powiecie krasnostawskim. Oboje przypadli sobie do gustu. Wakacyjne zauroczenie skończyło się w łóżku. Dziewczyna była nieletnia, więc niewiele starszy od niej chłopak teraz będzie musiał z upojnej nocy z 14-latką wytłumaczyć się sędziemu.

W sierpniu ub.r. dziewczyna spod Krasnegostawu wraz z grupą szkolnych koleżanek przyjechała na obóz do Okuninki. W tym samym ośrodku wypoczynkowym nad Jeziorem Białym przebywał z kolegami uczeń trzeciej klasy szkoły średniej spod Rzeszowa. Młodzi ludzie poznali się i przypadli sobie do gustu. Najpierw były romantyczne spotkania, które znalazły swój finał w łóżku. Dziewczynka o swoich doświadczeniach seksualnych opowiedziała dorosłej osobie. Ta postanowiła powiadomić policję. Sprawą zajęli się włodawscy śledczy. W minionym tygodniu do sądu trafił akt oskarżenia.

- Młodocianego sprawcę oskarżyliśmy o to, że w nocy z 27/28 sierpnia ub. r. w Okunince, wykorzystując bezradność małoletniej, doprowadził ją do obcowania płciowego – poinformował Bogusław Lechocki, szef Prokuratury Rejonowej we Włodawie.

Prokuratura zajmowała się tą sprawą, bowiem wszelkie kontakty seksualne z osobami poniżej 15 roku życia są prawnie zabronione. Za takie czyny grozi nawet 12 lat więzienia.

 

źródło: NOWY TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

3 odwiedzających teraz
0 gości, 3 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 14 o godz. 12:13 am UTC
Ten miesiąc: 30 o godz. 05-20-2024 11:39 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC