Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / Są pierwsi sponsorzy
kasa

Są pierwsi sponsorzy

Niemal 5 tys. zł udało się zebrać prezesowi klubu MLKS Włodawianka Włodawa, Damianowi Adamczykowi, na zakup sprzętu sportowego dla piłkarskiej sekcji młodzików. Pieniądze od prywatnych sponsorów pozwoliły na zakup m.in. nowych siatek i piłek.

Sytuacja finansowa Włodawianki Włodawa jest znana wszystkim, więc nie trzeba dodawać, że najciekawiej nie jest. Dotacja z budżetu miasta, przy tym układzie, na grę do końca sezonu nie wystarczy, dlatego bardzo ważne dla przyszłości klubu jest pozyskiwanie środków zewnętrznych i sponsorów. Pierwszych z nich udało się już pozyskać. – Trochę to trwało, ale było warto – mówi prezes klubu Damian Adamczyk. – Pukałem do wielu drzwi, wykonałem dziesiątki telefonów i wysłałem mnóstwo maili. O pomoc prosiłem przyjaciół i znajomych. Pierwsze efekty tych starań już widać.

WIĘCEJ W NOWYM TYGODNIU

Od prywatnych sponsorów udało się pozyskać niemal 5 tys. zł. Dlatego, w imieniu naszych najmłodszych piłkarzy, chciałbym bardzo podziękować firmom, które udzieliły nam dotacji. A są to: Arteja-Pracownia Artystyczna Jolanta Madej, Firma Handlowo-Usługowa Monika Ciodyk, Firma Usługowo-Ubezpieczeniowa Artur Lis, F.H Auto-Elektro Tomasz Bruchacki, Soroka-Ubezpieczenia – Paweł Soroka, Vitrum Maintenance Services – Konrad Madej, JAKO – Jako Polska Sp.Z o.o oraz CWAŁ – Teresa i Tadeusz Adamczykowie. W sumie udało się zebrać niemal 5 tys. zł, które to pieniądze przeznaczyliśmy na zakup niezbędnego sprzętu treningowego, czyli siatek na bramki i piłki – dodaje prezes.

źródło: Nowy Tydzień (bm)

About TV Włodawa

14 odwiedzających teraz
1 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 03:58 pm UTC
Ten miesiąc: 52 o godz. 09-04-2022 12:44 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC