Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Ruszyła kampania „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”
nigdy_nie_jed_po_alkoholu[1]

Ruszyła kampania „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”

6 lipca rozpoczęła się kampania społeczna pod hasłem „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Akcja ma służyć poprawie bezpieczeństwa na drogach poprzez promowanie całkowitej abstynencji wśród kierowców. W tym roku w  Warszawie, Poznaniu, Gdyni i Lublinie pojawiły się również murale promujące trzeźwość za kierownicą. 

„Odpowiedzialność, trzeźwość, bezpieczeństwo” to trzy główne hasła kampanii przygotowanej przez Komendę Główną Policji oraz Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie. Kampania rozpoczęła się na początku sezonu urlopowego z uwagi na większe natężenie ruchu. Inicjatywa ta jest ukierunkowana na promocję całkowitej abstynencji wśród kierowców. W tym roku wielkoformatowe murale przypominające o odpowiedzialności jaka spoczywa na osobach kierujących pojawiły się w Warszawie, Poznaniu, Gdyni i Lublinie zaprojektowane i wykonane przez Europejską Fundację Kultury Miejskiej.

W ramach akcji kierowcom będą przekazywane naklejki z hasłem „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” do umieszczenia na tylnej szybie samochodu.

źródło: KPP E.T.

About TV Włodawa

23 odwiedzających teraz
7 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 37 o godz. 10:57 am UTC
Ten miesiąc: 71 o godz. 09-06-2019 09:20 am UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC