Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Rozbój za 8 win i piwo
policja

Rozbój za 8 win i piwo

policjaPolicjanci zatrzymali 25-latka, który doprowadzając do stanu bezbronności sprzedawczynię skradł ze sklepu 8 win i piwo. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko cztery promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora. Mieszkaniec gm. Hanna znany jest włodawskim policjantom, którzy będą wnioskować o jego tymczasowe aresztowanie. Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

 

Wczoraj tuż przed godz. 10 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenia o dokonanym rozboju w miejscowości Holeszów. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna i chciał skredytowania mu butelki piwa. Kiedy sprzedawczyni odmówiła klient usiłował wejść za ladę sklepową i sam się obsłużyć. Kobieta własnym ciałem zasłoniła wejście, po czym została brutalnie odepchnięta przez napastnika. Żądny za wszelką cenę alkoholu klient odepchną przytrzymującą lodówkę sprzedawczynię, a następnie skradł z jej wnętrza 8 win i piwo o łącznej wartości 50,50 zł.

W kilkadziesiąt minut od zgłoszenia włodawska patrolówka zatrzymała sprawcę rozboju. Okazał się nim mieszkaniec gm. Hanna. 25-latek ukrył się w miejscu swojego zamieszkania. Policjanci nie odnaleźli skradzionego alkoholu. W chwili zatrzymania sprawca miał blisko cztery promile alkoholu w organizmie. Rozbójnik został umieszczony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do dyspozycji prokuratora. Mężczyzna był już wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu. Policjanci będą wnioskować o jego tymczasowe aresztowanie.

Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

KWP

About TV Włodawa

7 odwiedzających teraz
1 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 02:54 am UTC
Ten miesiąc: 22 o godz. 10-01-2022 07:53 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC