Home / Na Sygnale / Rowerem wjechał w bagno: Policja interweniowała
bagno

Rowerem wjechał w bagno: Policja interweniowała

Dzięki wspólnym działaniom włodawskich policjantów, funkcjonariuszy Straży Pożarnej oraz Straży Parku uratowany został 56-letni mężczyzna, który wraz z rowerem utknął w bagnach. Wjechał tam kierując się nawigacją – ale też dzięki niej został szybko odnaleziony.56- letni mieszkaniec Lublina cały i zdrowy został odwieziony do gospodarstwa agroturystycznego w którym się zatrzymał. Dzięki szybkiej i właściwej reakcji udało się uniknąć nieszczęścia.

Wczoraj po godzinie 19 do dyżurnego włodawskiej komendy zadzwonił mężczyzna, który poprosił dyżurnego o pomoc, ponieważ wjechał rowerem do lasu w okolicy Wólki Wytyckiej i nie mógł się z niego wydostać. Dyżurny natychmiast na miejsce skierował policjantów z Posterunku Policji w Urszulinie oraz funkcjonariuszy Straży Parkowej. W związku z tym, że mężczyzna wyposażony w GPS podał im swoją lokalizację – okazało się, że znajduje się w okolicy Wielkiego Łanu.
Funkcjonariusze po krótkiej chwili nawiązali z nim kontakt wzrokowy – nie byli w stanie do niego dotrzeć, bowiem mężczyzna utknął w bagnie i dzielił ich rów melioracyjny. Na miejsce przyjechali wezwani przez dyżurnego Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie – za pomocą drabin dotarli do mężczyzny i wyciągnęli go wraz z rowerem z bagna.
56-letni mieszkaniec Lublina cały i zdrowy został odwieziony do gospodarstwa agroturystycznego w którym się zatrzymał. Dzięki szybkiej i właściwej reakcji udało się uniknąć nieszczęścia.
źródło: KPP WŁODAWA

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

16 odwiedzających teraz
2 gości, 14 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 28 o godz. 08:59 am UTC
Ten miesiąc: 28 o godz. 02-02-2023 08:59 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC