Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Rodzinny Rajd Rowerowy – zaproszenie
autostrada_rowerowa

Rodzinny Rajd Rowerowy – zaproszenie

Niewiele ponad 30 kilometrów – tyle liczyć będzie Rodzinny Rajd Rowerowy, na który zaprasza starosta włodawski Wiesław Holaczuk. Start rajdu w sobotę, 30 sierpnia 2014 r. o godz. 10:00, zgłoszenie uczestnictwa na rajd od godz. 9:00 przy boisku szkolnym I LO im. T. Kościuszki we Włodawie, skąd również rozpocznie się planowany rajd.

Organizatorami rajdu są: Starostwo Powiatowe we Włodawie oraz Włodawska Grupa Rowerowa. Celem imprezy jest popularyzacja aktywnej formy spędzania wolnego czasu, promocja walorów turystycznych i przyrodniczych ziemi włodawskiej oraz integracja mieszkańców ziemi włodawskiej, zwłaszcza rodzin tu zamieszkujących. W ten sposób Starostwo Powiatowe we Włodawie włącza się w ogólnopolska kampanię „Stawiam na rodzinę”. Trasa rajdu będzie przebiegała przez malowniczą Nadbużańską Ścieżkę Rowerową, Szlakiem Siedmiu Jezior Włodawskich, drogą wewnętrzną Nadleśnictwa Sobibór, Muzeum Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze, następnie fragmentem ścieżki rowerowej na trasie Okuninka – Wola Uhruska, obrzeżem Rezerwatu Żółwiowe Błota przez miejscowość Żłobek Mały, Tarasiuki oraz zakończy się w Okunince na ośrodku wypoczynkowym starostwa, gdzie zaplanowany jest piknik rodzinny z ogniskiem.

Warunkiem udziału w rajdzie jest zgłoszenie uczestnictwa na specjalnym formularzu, którą można pobrać ze stronypolesie24.plinformacja.wlodawa.pl. Formularz można złożyć wcześniej w Centrum Promocji Polesia Zachodniego na ul. Kościelnej 7. Istnieje również możliwość zgłoszenia uczestnictwa przed samym startem. W przypadku nieletnich uczestników bez opieki jest wymagana pisemna zgoda rodziców, formularz taki dołączony jest do karty uczestnictwa. Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne.

Rodzinny Rajd Rowerowy www

REGULAMIN

KARTA UCZESTNICTWA

źródło: TRW M.J

About TV Włodawa

17 odwiedzających teraz
2 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 23 o godz. 12:20 pm UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 12-01-2022 07:40 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC