Home / Aktualności / Remont i nowa adaptacja sal we Włodawskim Domu Kultury
remont_i_nowa_adaptacja_sal_we_wlodawskim_domu_kultury_28_20140407_1950602447

Remont i nowa adaptacja sal we Włodawskim Domu Kultury

We Włodawskim Domu Kultury trwają prace remontowe związane z nową adaptacją pomieszczeń administracyjnych, wystawowych, sali muzycznej, kostiumerii,sali „Sezam” oraz holu.

Wymieniana jest instalacja elektryczna. Wszystkie te czynności zmierzają ku temu, by Włodawski Dom Kultury przyciągał zarówno mieszkańców miasta, okolic, jak również turystów swoją estetyką i funkcjonalnością wnętrz. Nie trzeba nikogo przekonywać, że kolor, aranżacja wnętrza, stan wyposażenia ma duży wpływ na samopoczucie i chęć twórczego działania.

Stąd pierwszym priorytetem placówki jest stworzenie odpowiednich warunków do pracy, współdziałania ze społecznością włodawską i przygotowaniem do nowego otwarcia WDK.

Od samego początku w tych działaniach wspomagają nas przedsiębiorcy włodawscy i ich firmy bez których nie moglibyśmy rozpocząć i doprowadzić do finału takiego przedsięwzięcia, a wśród nich znaleźli się: Jan Litaszewski, Józef Kędzierawski, Tomasz Wołodko, Wiesław Blicharski, Izabela Maciejewicz, Tadeusz Łągwa oraz Karol Repa.

W pracach remontowych wspomagają również osadzeni z Zakładu Karnego we Włodawie oraz twórcy ludowi zrzeszeni w Stowarzyszeniu Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.
Mamy nadzieję że na tym lista naszych dobroczyńców się nie zakończy. Dlatego też serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich,którym leży na sercu rozwój szeroko rozumianej Kultury we Włodawie oraz tych, którzy chcą wnieść jakikolwiek wkład w jej tworzenie i pielęgnowanie.

źródło: WDK

About TV Włodawa

15 odwiedzających teraz
1 gości, 14 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:11 am UTC
Ten miesiąc: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC