Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Remont Garnizonowej w październiku
dziury

Remont Garnizonowej w październiku

Urząd Miejski we Włodawie rozstrzygnął przetarg na remont ulicy Garnizonowej. Długo oczekiwane przez mieszkańców prace rozpoczną się już na początku października.


– O remont ulicy Garnizonowej mieszkańcy zabiegali od wielu lat – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński – Dlatego też ogłosiliśmy przetarg na jej gruntowną przebudowę. Prace rozpoczną się tuż po podpisaniu umowy z Przedsiębiorstwem Drogowo-Mostowym Włodawa Sp. z o.o., które złożyło najkorzystniejszą ofertę.

Pierwszy etap remontu obejmuje wymianę nawierzchni na całej długości ulicy Garnizonowej, od skrzyżowania z ul. Szpitalną i ul. Saperów, do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej. Ustawione zostaną również nowe krawężniki. Kolejne etapy prac obejmują m.in. remont chodników i zjazdów do posesji.

Prace remontowe w mieście trwają także na ulicy Sanguszki. Przy tzw. małej targowicy, nazywanej dawniej „chomątem”, wybudowano już nowy chodnik. Na odcinku jezdni do ulicy Sokołowej położono również nową nawierzchnię z kostki brukowej. Aktualnie trwają przygotowania do wymiany pozostałej części jezdni i naprawy chodnika po drugiej stronie ulicy.

źródło: Nowy Tydzień (a)

About TV Włodawa

30 odwiedzających teraz
3 gości, 27 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 47 o godz. 07:44 am UTC
Ten miesiąc: 123 o godz. 05-21-2019 01:41 pm UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC