Home / Radni w obronie TV Trwam
tv_trwam_1_0_0_0

Radni w obronie TV Trwam

Włodawscy radni powiatowi jednogłośnie (wstrzymał się radny Marian Kupisz) podjęli stanowisko dotyczące obrony TV Trwam, dotyczące uszanowanie praw widzów tej stacji.

W stanowisku czytamy m.in.: – Rada Powiatu we Włodawie, obserwując coraz większy niepokój wielu mieszkańców naszego powiatu, dotyczący ich praw w kwestii ładu medialnego w Polsce, zwraca się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o podjęcie pozytywnej decyzji w sprawie przyznania Telewizji TRWAM transpondera na multipleksie cyfrowym do emisji naziemnej.

Wielu obywateli powiatu włodawskiego jest przekonanych, że KRRiT zastosowała wobec Telewizji TRWAM niesprawiedliwe i dyskryminacyjne kryteria, podejmując negatywną decyzję w sprawie przyznania transpondera. Telewizja TRWAM dociera do tysięcy mieszkańców naszego powiatu niezwykle przywiązanych do swej stacji. Są to ludzie o mocnej wierze katolickiej, niejednokrotnie starsi lub chorzy, którzy poprzez niezrozumiałe decyzje administracyjne KRRiT, ograniczające im dostęp do telewizji, czują się dyskryminowani. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszej dobie, gdy tyle mówi się o walce z tzw. „wykluczeniem społecznym”.

źródło Nowy Tydzień

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

7 odwiedzających teraz
0 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:59 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC