Home / Na Sygnale / Puławy: Porwał 22-latkę i wywiózł nad Wisłę
policja

Puławy: Porwał 22-latkę i wywiózł nad Wisłę

policjaaaO północy puławscy policjanci zatrzymali 35 letniego Piotra Ch. Mężczyzna wczoraj uprowadził swoją konkubinę i wywiózł w okolice wału wiślanego. Wpadł w nocy kiedy podjechali pod sklep. W chwili zatrzymania mężczyzna  był nietrzeźwy miał 0,5 promila alkoholu. W samochodzie miał spakowane rzeczy osobiste. Chciał uciec za granicę przed grożącą mu „odsiadką” w zakładzie karnym za wcześniej popełnione przestępstwa. 35 latek trafił do policyjnego aresztu, a zaginiona wróciła do swojego domu. Za bezprawne ograniczenie wolności innej osobie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wczoraj przed południem dyżurny puławskiej Policji otrzymał informację o porwaniu. Świadkowie widzieli jak mężczyzna wciąga wbrew  do samochodu młodą kobietę. Obydwoje odjechali czarnym VW Golfem w nieznanym kierunku. Od momentu zgłoszenia porwania puławscy policjanci prowadzili poszukiwania. Do działań zaangażowano służby prewencyjne oraz funkcjonariuszy operacyjnych.
 
Około północy policjantów zauważyli poszukiwany pojazd. Golf stał w pobliżu sklepu nocnego. Wewnątrz siedział poszukiwany 35 latek oraz zaginiona 22 latka. Obydwoje zostali przewiezieni do puławskiej komendy. Okazało się że zatrzymany wywiózł pokrzywdzoną w okolice wału wiślanego w Parchatce i tam ukrył się w zaroślach. Tam miał spożywać alkohol i środki odurzające. Podczas przeszukania samochody policjanci odnaleźli spakowane rzeczy osobiste. Zatrzymany tłumaczył, że chciał wyjechać za granicę celem ukrycia się przed grożącą mu karą pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. W chwili zatrzymania  35 latek miał w organizmie  0,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzona nie odniosła żadnych obrażeń ciała. Za bezprawne ograniczenie wolności innej osobie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.
KWP
MK

About TV Włodawa

5 odwiedzających teraz
1 gości, 4 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 14 o godz. 12:03 am UTC
Ten miesiąc: 30 o godz. 05-20-2024 11:39 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC