Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / PUCHAR POLSKI KICKBOXINGU K-1 . Monika ze srebrnym medalem, Ola z brązowym.
Monika OLa

PUCHAR POLSKI KICKBOXINGU K-1 . Monika ze srebrnym medalem, Ola z brązowym.

W Bałtowie 15-17.06.2018 na terenie kompleksu turystycznego jurassic park odbył się Puchar Polski seniorów i juniorów, w kickboxingu, w wersji K-1 na ringu oraz kick-light na macie. Organizatorami zawodów była fundacja Iron Angels , Sparta Dwikozy pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, zawody nosiły nazwę Jurassic Warriors episod one.

W pucharze wzięły udział dwie zawodniczki z MKS „Mechanik” Włodawa sekcji kickboxingu „Skorpion”, Vice Mistrzyni Polski juniorek młodszych K-1 Monika Konieczna, która zdobyła srebrny medal, tocząc dobrą wyrównana walkę do końca i ulegając minimalnie na punkty w finale oraz Aleksandra Sokołowska wśród Kadetek Starszych, która zdobyła brązowy medal na kick-light na macie. Zawody odbyły się na teranie parku i wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, ring stał na świeżym powietrzu pod namiotem, natomiast maty były rozłożone w środku przewiewnego namiotu. Wszystkie walki były dostępne dla zwiedzających jura park za darmo co na pewno, było dodatkową atrakcją dla zwiedzających, ponadto organizator zadbał, żeby zawodnicy oraz trenerzy otrzymali opaski uprawniające do wejścia na atrakcję, które oferuje park.

Sylwester Protas „finałowa walka Moniki moim zdaniem była jak do tej pory najlepszym pojedynkiem stoczonym w ringu, przypominam, że Monika dopiero w tym roku mogła zacząć startować w ringu, wystartowaliśmy, debiutując w ringu na Mistrzostwach Polski K-1, potem Mistrzostwach Polski full-contact i teraz puchar na, który nie była przygotowana w 100 procentach, wyjazd do końca stał pod znakiem zapytania, ale potraktowaliśmy to jako sparingi a Monika równorzędnie walczyła z przeciwniczka, będącą w tak zwanym gazie. Z wszystkich tych imprez Monika wróciła z medalami, zdobyła tytuł a przecież była najmłodsza ze startujących. Cieszy mnie fakt, że z walki na walkę robi postępy i nabiera cennego doświadczenia, mamy dobrych , nie brakuje nam nic. Wprawdzie jest powołana do Kadry Narodowej K-1, ale w tym roku chciałbym, żeby jednak odpoczęła od wyjazdów zagranice ”.

da16c8d5b802428da8e655c212d98ffc

Wyjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Włodawa, Starostwu Powiatowemu, sponsorowi firmie Handbud Włodawa i szczególnie za te zawody podziękowania dla Państwa Marii i Ryszarda Drob – Hotel Drob Urszulin. 

źródło: SP

About TV Włodawa

67 odwiedzających teraz
0 gości, 67 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 74 o godz. 11:02 pm UTC
Ten miesiąc: 74 o godz. 09-25-2022 11:02 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC