Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Przez las chciał skrócić sobie drogę
noc las

Przez las chciał skrócić sobie drogę

Policjanci po niespełna godzinie od zgłoszenia odnaleźli w lesie wystraszonego 27-letniego mieszkańca gm. Włodawa. Mężczyzna zabłądził w lesie, a gdy zaczął zapadać zmrok, zdenerwowany zawiadomił Policję. Z uwagi na uskarżanie się ,,spacerowicza” na bóle w klatce piersiowej, został on odwieziony do szpitala.

Wczoraj o 15:30 dyżurny włodawskiej komendy policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie od mężczyzny, który zabłądził w lesie w okolicy m. Wołczyny. Z rozmowy z mieszkańcem gm. Włodawa wynikało, że szedł do kolegi i chciał sobie skrócić drogę przez las. W pewnym momencie 27-latek zabłądził, a gdy zaczął zapadać zmierzch zdenerwowany poprosił telefonicznie o pomoc Policję. Na pomoc ,,spacerowiczowi” ruszyli policjanci wraz z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej ze Zbereża.

Policjanci będąc w stałym kontakcie telefonicznym ze zgłaszającym, razem ze strażnikiem leśnym przeczesywali obszar wskazany przez mężczyznę. Już po niespełna godzinie od zgłoszenia, policjanci odnaleźli błąkającego się 27-latka w pobliżu miejscowości Żłobek Duży. Z uwagi na to, że uskarżał się na bóle w klatce piersiowej, został odwieziony do włodawskiego szpitala, skąd jeszcze tego samego dnia wrócił do domu.
DE

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

17 odwiedzających teraz
1 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:02 am UTC
Ten miesiąc: 86 o godz. 09-15-2021 09:07 am UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC