Home / Przez jezioro kradzionym rowerem
rower_wodny

Przez jezioro kradzionym rowerem

Dwaj młodzi mieszkańcy Warszawy wracali z dyskoteki w Okunince. Do ich domku letniskowego był kawał drogi. Wpadli więc na pomysł, żeby ukraść rower wodny i nim dopłynąć na drugi brzeg jeziora. Obaj złodziejaszkowie zostali zatrzymani przez policjantów.

W niedzielę (6 maja) tuż po godzinie 3 nad ranem dyżurny włodawskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o kradzieży roweru wodnego, który był przymocowany stalową linką do pomostu. – Zgłaszający wartość utraconego sprzętu oszacował na sześć tysięcy złotych. Przybyli nad Jezioro Białe policjanci ustalili, że dwóch mężczyzn skradzionym rowerem wodnym wypłynęło na jezioro. Po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia w ręce stróżów prawa wpadli sprawcy kradzieży. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Warszawy, którzy zostali zatrzymani podczas cumowania skradzionego roweru przy jednym z pomostów po drugiej stronie jeziora – wyjaśnia sierż. Daniel Eustart, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Dwudziestosześciolatek i jego o rok starszy kolega w chwili zatrzymania mieli ponad promil alkoholu w organizmie. Swoje zachowanie tłumaczyli tym, że wracając z dyskoteki do domku letniskowego chcieli skrócić sobie drogę przez jezioro. Amatorzy sprzętu pływającego noc spędzili w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, gdzie trzeźwieli.

źródło: NOWY TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

23 odwiedzających teraz
2 gości, 21 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 01:00 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 09-13-2023 10:04 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC