Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Przepili Pieniądze Szefa
paliwa

Przepili Pieniądze Szefa

W sobotę około godziny 21 na włodawską stację paliw Orlen podjechał biały bus. W środku było prawdopodobnie dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich wysiadł i zatankował auto. Nie udał się jednak do kasy, aby uregulować należność. Wsiadł do samochodu i odjechał.

– Byłam świadkiem całego zdarzenia. Stałam przy kasie, kiedy nagle sprzedawczyni zaczęła krzyczeć, że ktoś zatankował auto i nie zapłacił – relacjonuje mieszkanka Chełma, która akurat tankowała na stacji swój samochód. – Wsiadłam szybko do samochodu i pojechałam za tymi ludźmi. Chciałam zobaczyć i spisać numery rejestracyjne. Niestety nie udało mi się dogonić złodziei. Na początku bus pojechał w kierunku Białej Podlaskiej, ale później musiał chyba skręcić w boczną uliczkę, bo straciłam go z oczu– tłumaczy kobieta.
Jak udało nam się ustalić, szef jednej z włodawskich firm kazał swoim pracownikom zatankować służbowe auto. Ci jednak postąpili inaczej.

źródło: SUPER TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

22 odwiedzających teraz
2 gości, 20 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 36 o godz. 01:15 am UTC
Ten miesiąc: 36 o godz. 10-04-2022 01:15 am UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC