Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / Powołane do Kadry Narodowej Kickboxingu
20160406_171556-450x800

Powołane do Kadry Narodowej Kickboxingu

Nasze dwie Zawodniczki znalazły się w REPREZENTACJI POLSKI W KICKBOXINGU.Monika Konieczna w kat. 55 kg kadetów, która ma już za sobą pierwsze zgrupowanie Kadry Narodowej przygotowującej się do Mistrzostw Europy w kickboxingu, które odbędą się we Wrześniu w Macedonii w miejscowości Skopje oraz Dominika Jagiełłowicz w kat 60 kg Juniorek Mistrzyni Polski w wersji light-contact i Vice Mistrzyni Polski w wersji full-contact. Jest to bardzo dobra wiadomość ponieważ MKS „Mechanik” Włodawa, klub kickboxingu i boksu „Skorpion” nie schodzi ponad postawioną sobie poprzeczkę a nawet ją podwyższa, wszystko to dzięki ciężkiej pracy zawodników, trenera oraz sponsorom i rodzicom wspierających klub a także dotacjom ze środków publicznych..

 

Konieczna jak i Jagiełłowicz mają już doświadczenie międzynarodowe, ta pierwsza uczestniczyła w Mistrzostwach Świata w Irlandii a druga w Mistrzostwach Europy w Hiszpanii w miejscowości San Sebastian. Monika „pit-bull” Konieczna osiągnęła w tym roku wiek który pozwoli jej w końcu zadebiutować w walkach full-contact na ringu. Dla kibiców dobra wiadomość, być może stanie się to już niedługo w Nowym Targu gdzie odbędzie się PUCHAR EUROPY.
” Walki w ringu potwierdzą lub zaprzeczą czy Monika faktycznie jest tak mocna” – powiedział trener Sylwester Protas. Przypomnijmy że większość walk Monika zwyciężała przed czasem. Trzymajcie Kciuki !!!

Międzyszkolny Klub Sportowy „Mechanik” Włodawa sekcja Kickboxingu

DOMINIKA JAGIEŁŁOWICZ – Zdobywczyni trzech brązowych medali w Mistrzostwach Polski w 2016 roku w wersjach lajt kontakt kik lajt i full kontakt ,obecnie MISTRZYNI POLSKI lajt kontakt i WICEMISTRZYNI POLSKI

full kontakt Juniorek, Członkini Kadry Narodowej.

MONIKA KONIECZNA – Mistrzyni Polski Kadetek 2016 , oraz Zdobywczyni Pucharu Polski 2016 Kadetek, uczestniczka MISTRZOSTW ŚWIATA w IRLANDII .

monika-500x503

Niepokonana przez blisko 4 lata wśród kadetek. Większość walk zakończonych przed czasem, Członkini Kadry Narodowej. Przydomek „Pitt-Bull”. Obecnie zwyciężczyni prestiżowego Polish Fajter Kids ze Szczecina.

Trener – Sylwester Protas

źródło: SP

About TV Włodawa

16 odwiedzających teraz
1 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 02:08 am UTC
Ten miesiąc: 50 o godz. 10-25-2020 02:08 am UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC