Home / Na Sygnale / POTRĄCENIE ROWERZYSTKI NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH
policja 14

POTRĄCENIE ROWERZYSTKI NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH

Włodawscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu ul. Chełmskiej i Lubelskiej we Włodawie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca rowerem, 52-letnia mieszkanka Włodawy, podczas przejezdżania przez przejście dla pieszych została potrącona przez kierującego samochodem ciężarowym m-ki Ford Explorer – 25-latka ze Świdnika. Policjanci apelują o większą ostrożność podczas poruszania się po drogach.

Wczoraj ok. 19:20 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informacje o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ul. Chełmskiej i Lubelskiej we Włodawie.  Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca rowerem 52-letnia mieszkanka Włodawy nagle wjechała na przejście dla pieszych z zamiarem jego przejechania bez upewnienia sie czy nadjeżdża inny pojazd. W efekcie doszło do zderzenia z samochodem ciężarowym m-ki Ford Explorer, którym jechał 25-letni mieszkaniec Świdnika wraz z pasażerem. Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Rowerzystka została zabrana do szpitala z obrażeniami ciała. Teraz włodawscy policjanci będą ustalać wszystkie szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują, aby podczas poruszania się po drogach pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu i szczególnej ostrożności wobec niechronionych uczestników ruchu drogowego, którymi również są rowerzyści. Natomiast wszystkie osoby poruszające się jednośladami nie mogą zapominać o przepisach ruchu drogowego podczas korzystania z dróg publicznych.

E.T.

About TV Włodawa

13 odwiedzających teraz
1 gości, 12 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 03:37 am UTC
Ten miesiąc: 44 o godz. 11-11-2023 01:08 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC