Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / POTRĄCENIE ROWERZYSTKI NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH
policja 14

POTRĄCENIE ROWERZYSTKI NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH

Włodawscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu ul. Chełmskiej i Lubelskiej we Włodawie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca rowerem, 52-letnia mieszkanka Włodawy, podczas przejezdżania przez przejście dla pieszych została potrącona przez kierującego samochodem ciężarowym m-ki Ford Explorer – 25-latka ze Świdnika. Policjanci apelują o większą ostrożność podczas poruszania się po drogach.

Wczoraj ok. 19:20 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informacje o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ul. Chełmskiej i Lubelskiej we Włodawie.  Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca rowerem 52-letnia mieszkanka Włodawy nagle wjechała na przejście dla pieszych z zamiarem jego przejechania bez upewnienia sie czy nadjeżdża inny pojazd. W efekcie doszło do zderzenia z samochodem ciężarowym m-ki Ford Explorer, którym jechał 25-letni mieszkaniec Świdnika wraz z pasażerem. Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Rowerzystka została zabrana do szpitala z obrażeniami ciała. Teraz włodawscy policjanci będą ustalać wszystkie szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują, aby podczas poruszania się po drogach pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu i szczególnej ostrożności wobec niechronionych uczestników ruchu drogowego, którymi również są rowerzyści. Natomiast wszystkie osoby poruszające się jednośladami nie mogą zapominać o przepisach ruchu drogowego podczas korzystania z dróg publicznych.

E.T.

About TV Włodawa

17 odwiedzających teraz
7 gości, 10 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 30 o godz. 03:38 pm UTC
Ten miesiąc: 44 o godz. 09-17-2020 04:11 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC