Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Policjanci w Zakładzie Karnym
ZK

Policjanci w Zakładzie Karnym

Policjanci gościli w Zakładzie Karnym we Włodawie. Podczas wizyty funkcjonariusze zapoznali osadzonych z nowymi przepisami poruszania się rowerem po drogach i ścieżkach rowerowych. Podczas pogadanki zgromadzeni zadawali szereg pytań związanych z przedstawionymi zmianami.

Wczoraj policjanci przeprowadzili w Zakładzie Karnym we Włodawie pogadankę z osobami osadzonymi na temat nowych przepisów związanych z poruszaniem się rowerem po drogach i ścieżkach rowerowych. Spotkanie odbyło się w ramach programu readaptacji społecznej osadzonych pt. ,,Szlaki kulturowe i krajobrazowe kresów wschodnich”. Podczas spotkania wszyscy zgromadzeni poznali definicje drogi dla rowerów, pasa rowerowego, śluzy rowerowej oraz wózka rowerowego. Dowiedzieli się również m.in.. o możliwości poruszania się rowerem środkiem pasa na skrzyżowaniu, wyprzedzania przez rower wolno jadących pojazdów z prawej strony, jazdy rowerzystów obok siebie czy jazdy rowerem po chodniku przy złej pogodzie.

Pogadanka spotkała się z dużym entuzjazmem ze strony osadzonych.

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

5 odwiedzających teraz
3 gości, 2 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 17 o godz. 01:43 am UTC
Ten miesiąc: 52 o godz. 09-04-2022 12:44 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC