Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / POLICJANCI W RAJDZIE INTEGRACYJNYM
policja drogowka

POLICJANCI W RAJDZIE INTEGRACYJNYM

Policjanci przed wakacjami włączają się w różne inicjatywy profilaktyczne, aby zadbać o bezpieczny letni wypoczynek. Wczoraj funkcjonariusze Ruchu Drogowego uczestniczyli w Integracyjnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych “EFEKT”. Spotkanie było doskonałą okazją do powtórzenia zasad bezpieczeństwa wszystkim rowerzystom.

Już po raz kolejny włodawscy policjanci przyłączyli się  do Rajdu Integracyjnego organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych “EFEKT”. W przedsięwzięciu wzięli udział podopieczni włodawskich placówek: Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, Warsztatów Terapii Zajeciowej i Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Przystań”.

policja rowery 2 policja drogowka policja rowery

Cała impreza rozpoczęła się od instruktażu przeprowadzonego przez policjanta Ruchu Drogowego. Funkcjonariusz przypomniał wszystkim zebranym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas poruszania się rowerem. Zwrócił szczególną uwagę na stosowanie się do znaków drogowych i konieczności podróżowania w kolumnie na drogach publicznych. Przypomniał także o obowiązkowym wyposażeniu jednośladu i odblaskach dla poprawy widoczności.

Na zakończenie spotkania policjant obdarował wszystkich uczestników elementami odblaskowymi i zrobiono wspólne pamiątkowe zdjęcie.

E.T.

About TV Włodawa

21 odwiedzających teraz
3 gości, 18 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 30 o godz. 01:29 am UTC
Ten miesiąc: 229 o godz. 06-21-2018 05:32 pm UTC
Ten rok: 229 o godz. 05-16-2018 10:27 am UTC