Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / POLICJANCI W AKCJI „JEDNOŚLADEM BEZPIECZNIE DO CELU”
360-126083

POLICJANCI W AKCJI „JEDNOŚLADEM BEZPIECZNIE DO CELU”

Dzisiaj policjanci odwiedzali szkoły na terenie powiatu włodawskiego, aby przypominać o bezpieczeństwie podczas poruszania się rowerem po drodze. Działania były realizowane w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjno-informacyjnej – „Jednośladem bezpiecznie do celu”. Głównym celem przedsięwzięcia była promocja bezpiecznych zachowań na drodze i poprawa bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Dzisiaj na terenie powiatu włodawskiego policjanci włączyli się w ogólnopolską akcję edukacyjno-informacyjną na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym pod nazwą „Jednośladem bezpiecznie do celu”. Przedsięwzięcie to skierowane jest do użytkowników jednośladów, a jego nadrzędnymi celami przypominanie o prawidłowych zachowaniach  na drodze  oraz kształtowanie właściwych postaw poprzez dbanie o własne bezpieczeństwo.

Policjanci odwiedzali placówki oświatowe i przypominali o zasadach bezpieczeństwa podczas poruszania się rowerem. Przede wszystkim uświadamiali dzieciom, że samodzielnie po drogach publicznych mogą poruszać się rowerem dopiero po zdaniu egzaminu na kartę rowerową. Do tego czasu wszelkie wyprawy rowerowe mogą odbywać tylko pod czujnym okiem swoich opiekunów. Policjanci zwracali też uwagę po których częściach drogi można poruszać się jednośladem oraz przypominali o zasadach bezpiecznej i kulturalnej jazdy.

E.T.

About TV Włodawa

31 odwiedzających teraz
6 gości, 25 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 36 o godz. 03:13 am UTC
Ten miesiąc: 157 o godz. 01-11-2019 10:05 am UTC
Ten rok: 157 o godz. 01-11-2019 10:05 am UTC