Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / POLICJANCI PRZEWIEŹLI DZIECKO DO SZPITALA A OJCU ZATRZYMALI PAWO JAZDY
policja 10

POLICJANCI PRZEWIEŹLI DZIECKO DO SZPITALA A OJCU ZATRZYMALI PAWO JAZDY

Policjanci patrolówki z Urszulina zatrzymali ojca na podwójnym gazie. 34-latek z powiatu łęczyńskiego kierował BMW mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Przewoził matkę i chorą córkę. Mężczyzna oświadczył, iż do obiadu wypił jedno piwo a teraz wraca z rodziną do domu, gdyż jego córka musi przyjąć insulinę. Policjanci mając na uwadze zagrożenie życia dziecka udali się radiowozem do najbliższego szpitala, gdzie dziecku podano niezbędne leki, natomiast ojcu policjanci zatrzymali za pokwitowaniem prawo jazdy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie po godz. 16  w miejscowości Grabniak zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki BMW. Podczas kontroli drogowej wyczuli od kierującego silną woń alkoholu. Mężczyzna oświadczył, iż do obiadu wypił jedno piwo a teraz wraca z rodziną do domu, gdyż jego córka musi przyjąć insulinę. Tłumaczył, że dziewczynka ma bardzo wysoki poziom cukru a zapomnieli zabrać leki z domu i muszą pilnie podać jej insulinę.

   Policjanci mając na uwadze zagrożenie życia dziecka udali się radiowozem do najbliższego szpitala, gdzie dziecku podano niezbędne leki. Ojcu policjanci zatrzymali za pokwitowaniem prawo jazdy a samochód zabezpieczył jego znajomy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

B.SZ

About TV Włodawa

43 odwiedzających teraz
30 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 49 o godz. 12:09 am UTC
Ten miesiąc: 276 o godz. 07-06-2018 03:36 pm UTC
Ten rok: 276 o godz. 07-06-2018 03:36 pm UTC