Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / POLICJANCI POMOGLI STARSZEJ KOBIECIE BEZPIECZNIE DOTRZEĆ DO DOMU
policja

POLICJANCI POMOGLI STARSZEJ KOBIECIE BEZPIECZNIE DOTRZEĆ DO DOMU

Zimą policjanci zwracają szczególną uwagę na osoby zagrożone wychłodzeniem i reagują w każdym przypadku kiedy ludzkie życie lub zdrowie może być zagrożone. Przykładem takiego zachowania jest pomoc włodawskich funkcjonariuszy starszej kobiecie, którą zauważyli dzisiejszej nocy na jednej z ulic miasta. Policjanci nie pozostali obojętni widząc 75-latkę, która miała wyraźne trudności z chodzeniem i zawieźli ją do domu.

W okresie jesienno – zimowym kiedy temperatury na zewnątrz są coraz niższe policjanci podczas patrolu zwracają szczególną uwagę na osoby starsze lub nietrzeźwe, które są szczególnie narażone na wychłodzenie organizmu.

Dzisiaj w nocy policjanci włodawskiej „patrolówki” sierż. szt. Artur Zalewski oraz st. sierż. Marcin Pomiankiewicz zauważyli ok. godz. 1:00 starszą kobietę, która szła na jednej z ulic we Włodawie. Kobieta miała wyraźne trudności z chodzeniem, poruszała się za pomocą kuli. Policjanci nie mogli pozostać obojętni na ten widok i zawieźli kobietę do miejsca zamieszkania, a następnie 75-latkę przekazali pod opiekę córce.

Zwracamy się po raz kolejny z apelem, aby reagować widząc osoby bezdomne, samotne, bezradne czy nietrzeźwe. Informujmy służby o każdej zauważonej osobie, która mogłaby być narażona na wyziębienie. Zgłoszenia można przekazywać pod numerami telefonów 997 lub 112. Pamiętajmy jeden telefon może uratować czyjeś życie.

E.T.

About TV Włodawa

28 odwiedzających teraz
3 gości, 25 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 41 o godz. 10:06 am UTC
Ten miesiąc: 110 o godz. 12-05-2018 11:03 am UTC
Ten rok: 276 o godz. 07-06-2018 03:36 pm UTC