Home / Na Sygnale / Policjanci odzyskali skradzione paliwo
policja 15

Policjanci odzyskali skradzione paliwo

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży paliwa z jednej ze stacji paliw na terenie Włodawy. Mężczyźni podróżowali osobową alfą przewożąc w bagażniku skradzione paliwo. Dwóch 18-latków przyznało się do winy i zapłaciło za skradzione paliwo. Jak się okazało 24-letni kierowca auta nie posiadał uprawnień do kierowania oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC. Cała trójka to mieszkańcy Lublina, którzy za swoje wykroczenia zostali ukarani mandatami karnymi.
 
Dzisiaj tuż po godz. 3.00 nad ranem dyżurny włodawskiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży paliwa z jednej ze stacji paliw na terenie miasta. Sprawcy skradli paliwo a następnie oddalili się pieszo w nieznanym kierunku.
Poinformowani o zdarzeniu włodawscy policjanci, patrolując okolice miejsca zdarzenia zauważyli osobową alfę, której kierowca na widok radiowozu bez włączonych świateł zaczął z dużą prędkością oddalać się w kierunku miejscowości Chełm.
Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej uciekających autem trzech mieszkańców Lublina. W bagażniku samochodu mundurowi ujawnili bańkę z paliwem, którego pochodzenia mężczyźni nie potrafili określić. Stróże prawa ustalili, że paliwo zostało skradzione chwilę wcześniej z włodawskiej stacji paliw. Do kradzieży przyznało się dwóch 18-latków. Jeden w asyście policjantów udał się na stację paliw i zapłacił za skradzione paliwo.
Ponadto podczas kontroli okazało się, że 24-letni kierowca nie posiada uprawnień do kierowania oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.
źródło: KWP

About TV Włodawa

16 odwiedzających teraz
0 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 32 o godz. 10:22 pm UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 09-13-2023 10:04 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC