Home / Aktualności / Policjanci na festynie
SONY DSC

Policjanci na festynie

SONY DSCWłodawscy policjanci gościli wczoraj na XIII Festynie Integracyjnym we Włodawie. Imprezę zorganizowano przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Włodawie. Utrzymana ona była w konwencji ludowo-staropolskiej i miała na celu przypomnienie zawodów, które ulegają zapomnieniu. Przy tej okazji wszyscy mogli oznakować swój rower i dowiedzieć się o szeroko rozumianym bezpieczeństwie w związku ze zbliżającymi się wakacjami.

Wczoraj włodawscy policjanci gościli na XIII Festynie Integracyjnym we Włodawie. Impreza zorganizowana była na boisku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i utrzymana była w konwencji ludowo-staropolskiej. Miała ona na celu przypomnienie zawodów, które ulegają zapomnieniu. Wszyscy świetnie się bawili podczas prezentowanych tańców, zabaw i wspólnym śpiewaniu.

Każdy mógł spróbować wykonać czynności, które już dawno odeszły w niepamięć. Każdy mógł pomłucić cepem czy poprasować żelazkiem z duszą. Również Panowie Komendanci włodawskich służb mundurowych, w tym I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Roman Juszczyński, zmierzyli się na scenie w konkurencji zaplatania warkocza.

Podczas Festynu wszyscy mogli oznakować swój rower i dowiedzieć się od policjantów o szeroko rozumianym bezpieczeństwie w związku ze zbliżającymi się wakacjami.

Impreza zorganizowana została przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i  Włodawski Dom Kultury przy współpracy Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

 źródło: KPP

About TV Włodawa

18 odwiedzających teraz
0 gości, 18 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 01:24 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC