Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Policjanci będą łowić
biale

Policjanci będą łowić

Już w najbliższy weekend (26,27 maja) policjanci z całego województwa przyjadą do Włodawy, by wziąć udział w 9. edycji Zawodów Wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Podzielona na dwa dni rywalizacja rozegrana będzie w kategorii spinningu i w feederze.

 

To będzie już 9. edycja Drużynowych Zawodów Wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Jak mówi jeden z organizatorów imprezy, mł. asp. Sebastian Czaus, swój akces do rywalizacji zgłosiły praktycznie wszystkie komendy z garnizonu lubelskiego, wystawiając trzyosobowe drużyny. – Zawody tradycyjnie będą podzielone na dwie jednodniowe tury – mówi Czaus.

– Sobota to rywalizacja w feederze na Jeziorze Glinki, w niedzielę zaś areną zmagań będzie Jezioro Białe, w którym policjanci-wędkarze będą ze spinningiem szukać drapieżników. Impreza nie ma charakteru totalnej rywalizacji. Ma propagować miłą atmosferę poza pracą oraz luźny odpoczynek na łonie przyrody. Wyniki są w tym przypadku sprawą drugorzędną – dodaje Czaus. Organizatorami zawodów są: Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. lubelskiego i Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów we Włodawie.

źródło: Nowy Tydzień(bm)

About TV Włodawa

15 odwiedzających teraz
6 gości, 9 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 46 o godz. 05:13 am UTC
Ten miesiąc: 132 o godz. 03-14-2019 05:06 pm UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC